Startup Dijital Pazarlama Eğitimi

Startup dijital pazarlama eğitimi, özellikle işletmelerin dijital pazarlama ile yeni müşteri kazanımı teknikleri üzerine odaklanılır.

Bireysel Eğitim Ön Kayıt Formu

Kurumsal Eğitim Talep Formu

Dijital Pazarlama Eğitimi

Dijital pazarlama eğitimi özellikle küçük ve orta boy işletme sahiplerinin en büyük eksikliği olan dijital pazarlama tekniklerindeki eksikleri üzerine odaklanılır.

Covid-19 pandemisi ile birlikte önemi bir kez daha ortaya çıkan dijital pazarlama artık tüm kurum ve bireylerin kişisel gelişimleri için bilgisi olması gereken bir yetenek haline gelmiştir. Dünyanın dijitale kayan yapısı işletmelerin pazarlama aktivitelerini de kökünden değiştirdi. Bu pandemi bize gösterdi ki; e-ticaret ve dijital pazarlama, geleneksel pazarlama gibi durmayan ve sürekli kendini yenileyen bir kavram. Bu nedenle pazarlama profesyonelleri ve özellikle startuplar için dijital pazarlama eğitimi almak artık bir hobi değil, gerekliliktir.

dijital pazarlama eğitimi sınıf görseli
Etkili Dijital Pazarlama Teknikleri Eğitimi

Bireysel ve kurumsal dijital pazarlama eğitimlerinde genel geçer konular, aykırı örnekler ve tek yönlü bir sunuşun aksine, katılımcı, uygulama ağırlıklı ve özellikle işletmelerin kendi sorunları üzerinden verilen örneklerle etkili dijital pazarlama tekniklerinin öğrenilmesini sağlıyoruz.

Bilge Adam’da Dijital Medya Eğitimleri veren ve ‘KOBİ’ler İçin Etkili Dijital Pazarlama Teknikleri’ kitabının yazarı Bora Kurum ile iki gün süren Dijital Pazarlama Eğitimi ile katılımcılar aşağıdaki başlıklar ile ilgili bilgi edinecek ve uygulama yapma fırsatınız yakalayacaklar. Her dijital pazarlama eğitimi katılımcısı ücretsiz olarak ‘KOBİ’ler İçin Dijital Pazarlama Teknikleri‘ kitabının da sahibi olabileceklerdir. Ayrıca dijital pazarlama eğitimi katılımcıları bir ‘Dijital Pazarlama Eğitimi Katılım Sertifikası’ almaya da hak kazanmaktadırlar.

Dijital Pazarlama Eğitiminde Neler Öğreneceksiniz?

'KOBİ'ler İçin Dijital Pazarlama Teknikleri' kitabının yazarından alacağınız dijital pazarlama eğitimi, geleneksel dijital pazarlama eğitimlerinin aksine, birebir bir dijital pazarlama danışmanlığı gibi eğitim katılımcılarının kendi sorunları üzerinden verilen örnekler ve bu sorunların çözümleri üzerine şekillenir. Her dijital pazarlama eğitiminin müfredat olarak genel çerçevesi belliyken, eğitimlerde içerikler sürekli katılımcı profiline göre değişmektedir. Bu sayede katılımcıların dijital pazarlama eğitiminden maksimum verimi alması sağlanır.

Dijital Pazarlama Eğitim Konuları

 • Dijital pazarlama nedir? Neden önemidir?
 • Dijital pazarlama yapmanın yolları ve kanalları nelerdir?
 • Dijital pazarlama bir işletmeye ne kadar mal olur?
 • Dijital pazarlama stratejisi nasıl oluşturulup, uygulanır?
 • Arama motoru optimizasyonu (SEO) nedir?
 • Arama motoru pazarlaması (SEM) nedir?
 • Inbound pazarlama nedir?
 • İçerik yönetim sistemleri (CMS) nedir?
 • Sosyal medya pazarlaması nedir?
 • İçerik pazarlaması nedir?
 • E-posta pazarlama nedir ve nasıl uygulanır?
 • Müşteri ilişkileri yönetim sistemleri (CRM) nedir?
 • Pazarlama otomasyonu nedir? Nasıl yapılır?
 • Web sitesi tasarlarken hangi yapı seçilmelidir, nasıl tasarlanır ve optimize edilir?
 • Yeni müşteri kazanım teknikleri nelerdir?
 • Dijital pazarlam ölçümleme, raporlama ve anlamlandırma nasıl yapılır?

  Startup Dijital Pazarlama Eğitimi Tarihleri

  Dijital pazarlama eğitimleri, önceden belirlenen tarihlere göre açık grup dijital pazarlama eğitimleri, şirket içi/kurumsal dijital pazarlama eğitimleri ve talebe bağlı birebir dijital pazarlama eğitimleri olarak üç farklı kategoride gerçekleştirilmektedir. Eğitimlerle ilgili daha fazla bilgi aşağıda sıralanmıştır.

  Açık Grup Dijital Pazarlama Eğitimi

  Grup dijital pazarlama eğitimlerimiz, ön kayıt olan katılımcılarla minimum katılımcı sayısına ulaşıldığında otomatik olarak açılır. Eğitim yeri ve tarihi grup dijital pazarlama eğitimi katılımcılarına e-posta yoluyla bildirilir. Ayrıca dijital pazarlama eğitimine ön kayıt olan kişilere e-posta yoluyla eğitim fiyatı paylaşılır.

  Eğitim Ön Kayıt Formu

  * Eğitimler sosyal mesafe kuralına göre hazırlanan salonlarda yapılır.

  Kurum içi/Kurumsal Dijital Pazarlama Eğitimi

  Kurum içi/kurumsal dijital pazarlama eğitimlerimiz, gelen kurumsal talepler doğrultusunda düzenlenir. Kurumsal eğitimler sadece ilgili kurumun katılımcılarıyla yapılır. Dijital pazarlama eğitim müfredatı standart olabileceği gibi kurumun ihtiyaçlarına göre düzenlenebilir ve dijital pazarlama eğitimi kurumun ihtiyacına göre sürdürülebilir. Eğitim yeri ve zamanı kurum ile birlikte belirlenir. Daha fazla bilgi ve kurumsal dijital pazarlama eğitim talebi için formu doldurabilirsiniz.

  Kurumsal Eğitim Talep Formu

  * Eğitimler sosyal mesafe kuralına göre hazırlanan salonlarda yapılır.

  Birebir Dijital Pazarlama Eğitimi

  Birebir dijital pazarlama eğitimlerimizde tamamen ihtiyaçlara odaklanan bir dijital pazarlama eğitimi anlayışı benimsenir. Birebir dijital pazarlama eğitimimiz ile A'dan Z'ye tüm dijital pazarlama teknikleri üzerinden detaylı olarak uygulamalı eğitim yapılır. Birebir dijital pazarlama eğitimleri sonunda katılımcının dijital pazarlamayı kendi kendine yapabilir hale gelmesi hedeflenmektedir. Eğitim yeri ve zamanı birebir dijital pazarlama eğitimi katılımcısı ile belirlenir.

  Kurumsal Eğitim Talep Formu

  * Eğitimler sosyal mesafe kuralına göre hazırlanan salonlarda yapılır.

 • Küçük ve orta boy işletmeler için etkili dijital pazarlama teknikleri kitabının yazarından, işletmeniz için dijital pazarlama danışmalığı ve ekibiniz için dijital pazarlama eğitimi alarak sürdürülebilir bir büyüme sağlayın. Hedeflerin belirlenmesi, verimli bir stratejinin oluşturulması ve uygulanabilir bir planlama ile işlerinizi büyütün.

  Copyright © All rights reserved | Dijital Pazarlama Danışmanı & Eğitmeni & Yazarı