Dijital Pazarlama Sohbetleri [Podcast]

Devam edin ↓

Dijital Pazarlama Sohbetleri [Podcast]

KOBİ'ler soruyor, Bora Kurum yanıtlıyor. Her hafta farklı bir pazarlama ve dijital pazarlama vakası işleniyor. KOBİ'ler İçin Etkili Dijital Pazarlama Teknikleri kitabının yazarı Bora Kurum ile pazarlama, dijital pazarlama, SEO, sosyal medya, e-posta pazarlama, CRM, arama motoru reklamları gibi konuları içeren podcast yayınları ile bilgiyi yayıyoruz.

Organizatör Firmanın E-Posta Pazarlamasında Yaşadığı Sorunlara Basit ve Etkili Üç Çözüm

Türkiye’nin önde gelen fuar organizasyon firmalarından birinde çalışan bir arkadaşımız yazmış. Sorun şu; toplu e-postaları atıyoruz, 10.000 kişinin üzerinde müşteri listemiz var fakat açılma ve tıklama oranlarımız çok düşük bunları nasıl yükseltebiliriz. Bu probleme üç basit çözüm sunuyoruz ve açılma oranları yükseltiyoruz iyi dinlemeler.Google Benim İşletmem Dolandırıcılığı

Bu yayında Google Benim İşletmem kayıtları ile yapılan dolandırıcılığı ve çözümünü anlatıyorum. Sizde benzer sorun yaşadınız mı?Dijital Pazarlama Sohbetleri - Başlangıç

Bu yayında KOBİ'ler İçin Dijital Pazarlama Sohbetleri podcast serisi hakkında kısa bir giriş yapıyorum. Gelecek haftalarda KOBİ'lerden gelen soru ve sorunlar üzerine yayın yapacağım. Sonraki yayınlarda cevaplanmasını istediğiniz dijital pazarlamaya dair soru ve sorunlarınız için www.borakurum.com.tr ve [email protected] adresine yazabilirsiniz.

Küçük ve orta boy işletmeler için etkili dijital pazarlama teknikleri kitabının yazarından, işletmeniz için dijital pazarlama danışmalığı ve ekibiniz için dijital pazarlama eğitimi alarak sürdürülebilir bir büyüme sağlayın. Hedeflerin belirlenmesi, verimli bir stratejinin oluşturulması ve uygulanabilir bir planlama ile işlerinizi büyütün.

Copyright © All rights reserved | Dijital Pazarlama Danışmanı & Eğitmeni & Yazarı